Продукція > BOURNS > BPS160-AG010B-2DH
BPS160-AG010B-2DH
BPS160-AG010B-2DH Bourns
bps160.pdf
Виробник: Bourns
Board Mount Pressure Sensor 0psi to 145psi Gauge 6-Pin
Написати відгук
Board Mount Pressure Sensors 10mm Analog Pressure Sensor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BPS160-AG010B-2DH BPS160-AG010B-2DH Виробник : Bourns bps160.pdf Board Mount Pressure Sensors 10mm Analog Pressure Sensor