Продукція > AMPHENOL FCI > BPS8B21FLD200Z0LF
BPS8B21FLD200Z0LF
BPS8B21FLD200Z0LF Amphenol FCI
55355-4420081.pdf
Виробник: Amphenol FCI
DIN 41612 Connectors Standard Round Cable Connector Modules and Cover Assembly, 3 Row, 21 Position, 2.54mm (0.1inch) Centerline
Написати відгук