Продукція > AMPHENOL FCI > BPS8B42FLD2C0Z0
BPS8B42FLD2C0Z0
BPS8B42FLD2C0Z0 Amphenol FCI
55358-4419842.pdf
Виробник: Amphenol FCI
DIN 41612 Connectors Standard Round Cable Connector Modules and Cover Assembly, 3 Row, 42 Position, 2.54mm (0.1inch) Centerline
Написати відгук