Продукція > AMPHENOL FCI > BPS8B96FLD0C0E9LF
BPS8B96FLD0C0E9LF
BPS8B96FLD0C0E9LF Amphenol FCI
55365_4420031-3683455.pdf
Виробник: Amphenol FCI
DIN 41612 Connectors Standard Round Cable Connector and Cover Assembly, 3 Row, 96 Position, 2.54mm (0.1inch) Centerline
Написати відгук