BPS9G2933X-450Z Ampleon USA Inc.
BPS9G2933X-450.pdf
Виробник: Ampleon USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 32V MODULE
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Frequency: 2.9GHz ~ 3.3GHz
Power - Output: 450W
Gain: 12dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: Module
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 32 V
Current - Test: 400 mA
Написати відгук
Description: RF MOSFET LDMOS 32V MODULE, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Frequency: 2.9GHz ~ 3.3GHz, Power - Output: 450W, Gain: 12dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: Module, Voltage - Rated: 65 V, Voltage - Test: 32 V, Current - Test: 400 mA.