Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPSA00131358220M00
BPSA00131358220M00
BPSA00131358220M00 Pulse Electronics
BPSA_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 22UH 3.4A 40.6 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 40.6mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Current - Saturation (Isat): 2.3A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 3.4A 40.6 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 40.6mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Current - Saturation (Isat): 2.3A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.