Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPSC00030320330TLD
BPSC00030320330TLD
BPSC00030320330TLD Pulse Electronics
BPSC_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 460mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 240mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 560 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 460mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 240mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 560 mA.