Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPSC00040430120TLD
BPSC00040430120TLD
BPSC00040430120TLD Pulse Electronics
DATASHEET_BPSC00030320_SERIES_LD
Виробник: Pulse Electronics
Description: FIXED IND 12UH 450MA 100 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 12 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 12UH 450MA 100 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 12 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.