Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPSC000505201R8TS0
BPSC000505201R8TS0
BPSC000505201R8TS0 Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -30°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 70mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.35A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Inductance: 1.8 µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -30°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 70mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.35A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.96 MHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Inductance: 1.8 µH.