BPT-3012H4.5W Bestar
Код товару: 58883
Додати до обраних
Обраний товар
Виробник: Bestar
Тип: Зумери
Опис: П'єзовипромінювач 4кГц 85dB
Габаритні розміри: Ø30mm; h=4,5mm