BPT-380X-SA230V
  • BPT-380X-SA230V
  • BPT-380X-SA230V
BPT-380X-SA230V Bestar
041012_bpt-380x-sa230.pdf
Код товару: 108572
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Bestar
Тип: Зумери
Опис: П'єзоелектричний сигналізатор, резонанс: 2900Hz, живлення: 230 VAC. Вид сигналу: поперемінно високий/низький, постійний.
Габаритні розміри: Ø43mm
Функціональна особливість: З генератором
Рабоча напруга: 220 VAC
Резонансна частота: 2900 Hz
Рівень звуку: 90 dB
у наявності 2 шт:
2 шт - РАДІОМАГ-Київ
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Sound transducer: piezo signaller; with built-in generator
Type of sound transducer: piezo signaller
Sound transducer features: with built-in generator
Mounting: on panel
Resonant frequency: 2.9kHz
Operating current: 20mA
Operating voltage: 230V AC
Sound level: 90dB (d=0.3 m)
Kind of sound: continuous; pulsed
Leads: screw
Resonant frequency tolerance: ±0.5kHz
Body dimensions: Ø43mm
Capacitance measurement frequency: 500Hz
на замовлення 290 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
З цим товаром купують
KLS8-01106-FDD5.5-250 Клема жовта
1 Додати до обраних Обраний товар
20120515142334kls8-01106.pdf
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Клеми
Опис: Клема-мама ножова; під клему-тата 0,5 * 6, 35мм; під провід 4,0-6,0мм.кв. (AWG10-12), I Max = 24A; колір ізолятора - жовтий
Призначення: Ізольовані конектори
Розріз провода та ін.розміри: 4,0...6,0 mm²
Колір: жовтий
Розмір: 6,3 mm
Монтаж: На провід
Тип наконечника: Плоский
200 шт - РАДІОМАГ-Київ
169 шт - РАДІОМАГ-Львів
90 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
KLS8-01115-MDD5.5-250 Клема жовта
kls8-01115.pdf
Виробник: KLS
Опис: Клема-тато ножова 0,8х6,35мм; під провід 4-6мм.кв. (AWG12-10), IMax = 15A; колір ізолятора - жовтий
Колір: жовтий
Розмір: 6,3 mm
Монтаж: На провід
Тип наконечника: Плоский
у наявності: 92 шт
68 шт - РАДІОМАГ-Київ
22 шт - РАДІОМАГ-Львів
Мінімальне замовлення: 8
KLS24-JG1-14
7 Додати до обраних Обраний товар
kls24-jg1-14_1.pdf
KLS24-JG1-14
Корпусні та встановлювальні вироби > Корпуси
Опис: Корпус герметичний вологонепроникний (IP65)
Вид, тип, група: Корпуси герметичні
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: сірий
Довжина, мм: 83,0 mm
Ширина, мм: 58,0 mm
Висота, мм: 34,0 mm
Загальні габарити: 83,0x58,0x34,0 mm
товару немає в наявності
Клема PCT-2-2M Col (2x2 контакта, 0.08-4.0мм2 (28-12AWG), 32A / 250V)
14 Додати до обраних Обраний товар
pct-2-2m_info.png
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Клемники
Короткий опис: Клема безгвинтова для з'єднання проводів різного перерізу, кількість полюсів: 2 (4 контакти). Напруга / струм: 250V / 32A. Одножильний провід: 0,08 ... 4мм.кв. (AWG 28-12), багатожильний провід: 0,08 ... 2,5мм.кв. (AWG 28-14), колір: сірий
Тип роз’єму: Безгвинтовий з важелем сполучник
товару немає в наявності
Клема PCT-2-3M Col (3x3 контакта, 0.08-4.0мм2 (28-12AWG), 32A / 250V)
12 Додати до обраних Обраний товар
pct-2-3m-info.png
Короткий опис: Клема безгвинтова для з'єднання проводів різного перерізу, кількість полюсів: 3 (6 контактів). Напруга / струм: 250V / 32A. Одножильний провід: 0,08 ... 4мм.кв. (AWG 28-12), багатожильний провід: 0,08 ... 2,5мм.кв. (AWG 28-14), колір: сірий