Продукція > BESTAR > BPT3112XH10W120
BPT3112XH10W120
BPT3112XH10W120 BESTAR
BPT-2812XH14W.pdf
Виробник: BESTAR
Category: Piezo Transducers with Generator
Description: Sound transducer: piezo signaller; with built-in generator
Height: 10mm
Operating current: 12mA
Diameter: 31mm
Mounting holes pitch: 39mm
Operating voltage: 3...20V DC
Sound level: 90dB (d=0.3 m)
Resonant frequency tolerance: ±0.5kHz
Resonant frequency: 2.8kHz
Leads: cables
Type of sound transducer: piezo signaller
Sound transducer features: with built-in generator
Operating temperature: -20...60°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Piezo Transducers with Generator, Description: Sound transducer: piezo signaller; with built-in generator, Height: 10mm, Operating current: 12mA, Diameter: 31mm, Mounting holes pitch: 39mm, Operating voltage: 3...20V DC, Sound level: 90dB (d=0.3 m), Resonant frequency tolerance: ±0.5kHz, Resonant frequency: 2.8kHz, Leads: cables, Type of sound transducer: piezo signaller, Sound transducer features: with built-in generator, Operating temperature: -20...60°C.