Продукція > BESTAR > BPT380XAC24VDC
BPT380XAC24VDC
BPT380XAC24VDC BESTAR
041019_bpt-380xac24vdc.pdf
Виробник: BESTAR
Category: Piezo Transducers with Generator
Description: Sound transducer: piezo signaller; with built-in generator
Type of sound transducer: piezo signaller
Sound transducer features: with built-in generator
Mounting: on panel
Resonant frequency: 2.9kHz
Operating current: 20mA
Operating voltage: 24V DC
Sound level: 95dB (d=0.3 m)
Kind of sound: continuous
Leads: screw
Resonant frequency tolerance: ±0.5kHz
Body dimensions: Ø43mm
Capacitance measurement frequency: 500Hz
на замовлення 63 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Piezo Transducers with Generator, Description: Sound transducer: piezo signaller; with built-in generator, Type of sound transducer: piezo signaller, Sound transducer features: with built-in generator, Mounting: on panel, Resonant frequency: 2.9kHz, Operating current: 20mA, Operating voltage: 24V DC, Sound level: 95dB (d=0.3 m), Kind of sound: continuous, Leads: screw, Resonant frequency tolerance: ±0.5kHz, Body dimensions: Ø43mm, Capacitance measurement frequency: 500Hz.