BPTDS-15-390
BPTDS-15-390 Brady Corporation
Виробник: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER 0.163"H WH 1=3000PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polypropylene (PP)
Type: Wire Marker
Size: 0.16" W x 0.59" L (4.0mm x 15.0mm)
Legend: Blank
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIRE MARKER 0.163"H WH 1=3000PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polypropylene (PP), Type: Wire Marker, Size: 0.16" W x 0.59" L (4.0mm x 15.0mm), Legend: Blank, Part Status: Active.