Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPXX00030310180T00
BPXX00030310180T00
BPXX00030310180T00 Pulse Electronics
BPXX_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: INDUCTOR POWER
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: 1212 (3030 Metric)
Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 370mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1212
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: 1212 (3030 Metric), Size / Dimension: 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 370mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1212, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 470 mA.