Продукція > PULSE ELECTRONICS > BPXX00040430100M00
BPXX00040430100M00
BPXX00040430100M00 Pulse Electronics
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1616 (4040 Metric)
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 130mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 1616
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Написати відгук
Description: INDUCTOR POWER, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 1616 (4040 Metric), Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 130mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 1616, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.