Продукція > SELTECH > BR1506L025YN16M
BR1506L025YN16M
BR1506L025YN16M Seltech
BR1506L025YN16M.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 16OHM 20MW TOP PORT 70DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyethylene Naphthalate (PEN)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Contacts
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 16 Ohms
Power - Max: 50 mW
Power - Rated: 20 mW
Frequency Range: 450 Hz ~ 8 kHz
Efficiency - dBA: 70.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 52 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 16OHM 20MW TOP PORT 70DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyethylene Naphthalate (PEN), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Contacts, Frequency - Self Resonant: 450Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 16 Ohms, Power - Max: 50 mW, Power - Rated: 20 mW, Frequency Range: 450 Hz ~ 8 kHz, Efficiency - dBA: 70.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.