Продукція > SELTECH > BR1506L025YN32M
BR1506L025YN32M
BR1506L025YN32M Seltech
BR1506L025YN32M.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 32OHM 22MW TOP PORT 90DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Termination: Spring Type
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 30 mW
Power - Rated: 22 mW
Frequency Range: 300 Hz ~ 6 kHz
Efficiency - dBA: 90.00
Efficiency - Testing: 10mW/10mm
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 50 шт:
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 22MW TOP PORT 90DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Termination: Spring Type, Frequency - Self Resonant: 450Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 30 mW, Power - Rated: 22 mW, Frequency Range: 300 Hz ~ 6 kHz, Efficiency - dBA: 90.00, Efficiency - Testing: 10mW/10mm, Efficiency - Type: Sensitivity.