Продукція > SELTECH > BR1506L025YN32MGDAR
BR1506L025YN32MGDAR
BR1506L025YN32MGDAR Seltech
BR1506L025YN32MGDAR.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKR 32OHM 22MW TOP PT 111.5DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Frequency - Self Resonant: 450Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Rated: 22 mW
Frequency Range: 450 Hz ~ 8 kHz
Efficiency - dBA: 111.50
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 45 шт:
Написати відгук
Description: SPEAKR 32OHM 22MW TOP PT 111.5DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.236" W (15.00mm x 6.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Frequency - Self Resonant: 450Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Rated: 22 mW, Frequency Range: 450 Hz ~ 8 kHz, Efficiency - dBA: 111.50, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.