Продукція > SELTECH > BR1511L035UN6-WPGDA2
BR1511L035UN6-WPGDA2
BR1511L035UN6-WPGDA2 Seltech
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 72DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Plastic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Type
Ingress Protection: IPX7
Frequency - Self Resonant: 900Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 6 Ohms
Power - Max: 1.2 W
Power - Rated: 1 W
Frequency Range: 900 Hz ~ 5 kHz
Efficiency - dBA: 72.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 72DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.433" W (15.00mm x 11.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Plastic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Type, Ingress Protection: IPX7, Frequency - Self Resonant: 900Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Impedance: 6 Ohms, Power - Max: 1.2 W, Power - Rated: 1 W, Frequency Range: 900 Hz ~ 5 kHz, Efficiency - dBA: 72.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.