Продукція > SELTECH > BR815S15YN32
BR815S15YN32
BR815S15YN32 Seltech
BR815S15YN32.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 89DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Termination: Spring Type
Frequency - Self Resonant: 300Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 30 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 200 Hz ~ 7 kHz
Efficiency - dBA: 89.00
Efficiency - Testing: 10mW/10mm
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 89DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Termination: Spring Type, Frequency - Self Resonant: 300Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 30 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 200 Hz ~ 7 kHz, Efficiency - dBA: 89.00, Efficiency - Testing: 10mW/10mm, Efficiency - Type: Sensitivity.