Продукція > SELTECH > BR815S15YN32P
BR815S15YN32P
BR815S15YN32P Seltech
BR815S15YN32P.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 69DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Spring Contacts
Frequency - Self Resonant: 300Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Impedance: 32 Ohms
Power - Max: 30 mW
Power - Rated: 10 mW
Frequency Range: 300 Hz ~ 8 kHz
Efficiency - dBA: 69.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 25 шт:
Написати відгук
Description: SPEAKER 32OHM 10MW TOP PORT 69DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 0.591" L x 0.315" W (15.00mm x 8.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Spring Contacts, Frequency - Self Resonant: 300Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Impedance: 32 Ohms, Power - Max: 30 mW, Power - Rated: 10 mW, Frequency Range: 300 Hz ~ 8 kHz, Efficiency - dBA: 69.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.