BRK-USB-A-3.1V2.0
BRK-USB-A-3.1V2.0 Saiko Systems Ltd.
BRK-USB-A-3.1v2.0_DS.pdf
Виробник: Saiko Systems Ltd.
Description: USB 3.1 TYPE A FEMALE RECEPTACLE
Packaging: Bag
Size / Dimension: 1.200" L x 0.850" W (30.48mm x 21.59mm)
Material: FR4 Epoxy Glass
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Board Thickness: 0.062" (1.57mm) 1/16"
Proto Board Type: Connector to Plated Through Hole
Package Accepted: USB - A 3.1 Receptacle
на замовлення 264 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: USB 3.1 TYPE A FEMALE RECEPTACLE, Packaging: Bag, Size / Dimension: 1.200" L x 0.850" W (30.48mm x 21.59mm), Material: FR4 Epoxy Glass, Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Board Thickness: 0.062" (1.57mm) 1/16", Proto Board Type: Connector to Plated Through Hole, Package Accepted: USB - A 3.1 Receptacle.