Продукція > BIGCAP > BRP002R8L805FC
BRP002R8L805FC
BRP002R8L805FC BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 8F; 2.8VDC; ±20%; Ø12.5x20mm; 50mΩ; -40÷65°C
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 8F
Operating voltage: 2.8V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø12.5x20mm
ESR value: 50mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Height: 20mm
Diameter: 12.5mm
на замовлення 58 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 8F; 2.8VDC; ±20%; Ø12.5x20mm; 50mΩ; -40÷65°C, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 8F, Operating voltage: 2.8V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø12.5x20mm, ESR value: 50mΩ, Operating temperature: -40...65°C, Height: 20mm, Diameter: 12.5mm.