Продукція > BIGCAP > BRP002R8S107FA
BRP002R8S107FA
BRP002R8S107FA BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; SNAP-IN; 100F; 2.8VDC; ±20%; Ø22.4x45.5mm; 12mΩ
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 100F
Operating voltage: 2.8V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø22.4x45.5mm
ESR value: 12mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Height: 45.5mm
Diameter: 22.4mm
на замовлення 135 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; SNAP-IN; 100F; 2.8VDC; ±20%; Ø22.4x45.5mm; 12mΩ, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 100F, Operating voltage: 2.8V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø22.4x45.5mm, ESR value: 12mΩ, Operating temperature: -40...65°C, Height: 45.5mm, Diameter: 22.4mm.