Продукція > BIGCAP > BRP002R8S157FA 150F
BRP002R8S157FA 150F
BRP002R8S157FA 150F BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; SNAP-IN; 150F; 2.8VDC; ±20%; Ø25.2x52.5mm; 12mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 150F
Diameter: 25.2mm
Body dimensions: Ø25.2x52.5mm
ESR value: 12mΩ
Height: 52.5mm
Operating voltage: 2.8V DC
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: SNAP-IN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; SNAP-IN; 150F; 2.8VDC; ±20%; Ø25.2x52.5mm; 12mΩ, Operating temperature: -40...65°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 150F, Diameter: 25.2mm, Body dimensions: Ø25.2x52.5mm, ESR value: 12mΩ, Height: 52.5mm, Operating voltage: 2.8V DC, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: SNAP-IN.