BSH1403T22F1P
BSH1403T22F1P Schneider Electric
Виробник: Schneider Electric
Description: BSH MOTOR IEC 140MM 27,8 NM WO K
Packaging: Box
Features: Brake
Voltage - Rated: 480VAC
Size / Dimension: Square - 5.512" x 5.512" (140.00mm x 140.00mm)
Function: Servomotor
RPM: 4800 RPM
Type: AC Motor
Termination Style: Connector
Power - Rated: 4.1kW
Diameter - Shaft: 0.945" (24.00mm)
Mounting Hole Spacing: 5.118" (130.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 1.969" (50.00mm)
Torque - Rated (oz-in / mNm): 1826.8 / 12900
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BSH MOTOR IEC 140MM 27,8 NM WO K, Packaging: Box, Features: Brake, Voltage - Rated: 480VAC, Size / Dimension: Square - 5.512" x 5.512" (140.00mm x 140.00mm), Function: Servomotor, RPM: 4800 RPM, Type: AC Motor, Termination Style: Connector, Power - Rated: 4.1kW, Diameter - Shaft: 0.945" (24.00mm), Mounting Hole Spacing: 5.118" (130.00mm), Length - Shaft and Bearing: 1.969" (50.00mm), Torque - Rated (oz-in / mNm): 1826.8 / 12900.