BSI-3.3S2R0MA
BSI-3.3S2R0MA Bellnix Co., Ltd.
BSI-mini.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-SIP Module
Size / Dimension: 0.80" L x 0.33" W x 0.94" H (20.2mm x 8.3mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.6V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 4.75V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 6.6 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 6.6W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-SIP Module, Size / Dimension: 0.80" L x 0.33" W x 0.94" H (20.2mm x 8.3mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -10°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.6V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 4.75V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 6.6 W, Number of Outputs: 1.