BSM200S-18 Astrodyne TDI
Виробник: Astrodyne TDI
Description: AC/DC CONVERTER 18V 12V 5V 222W
Power (Watts): 222W
Features: Universal Input
Packaging: Bulk
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Applications: Medical
Voltage - Output 1: 18V
Voltage - Output 2: 12V
Voltage - Output 3: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 3
Standard Number: 60601-1
Current - Output 1: 11.1 A
Current - Output 2: 1 A
Current - Output 3: 2 A
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 18V 12V 5V 222W, Power (Watts): 222W, Features: Universal Input, Packaging: Bulk, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Applications: Medical, Voltage - Output 1: 18V, Voltage - Output 2: 12V, Voltage - Output 3: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 3, Standard Number: 60601-1, Current - Output 1: 11.1 A, Current - Output 2: 1 A, Current - Output 3: 2 A.