BSP3-480-20KA-TN
BSP3-480-20KA-TN Thomas Research Products
BSP3-20K.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LIGHTING SURGE PROTECTOR 480V
Packaging: Box
Mounting Type: Free Hanging
Approval Agency: CE, cURus, UL
Form: Module Only
Part Status: Active
Number of Poles: 3
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 550VAC, 745VDC
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHTING SURGE PROTECTOR 480V, Packaging: Box, Mounting Type: Free Hanging, Approval Agency: CE, cURus, UL, Form: Module Only, Part Status: Active, Number of Poles: 3, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 550VAC, 745VDC, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA.