BSV-1.8S9R5HE
BSV-1.8S9R5HE Bellnix Co., Ltd.
BSV-HE.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER 1.8V
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: 9-SMD Module
Size / Dimension: 1.06" L x 0.65" W x 0.16" H (27.0mm x 16.5mm x 4.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 5.5V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 9.5A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 1.8V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 1.8V, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: 9-SMD Module, Size / Dimension: 1.06" L x 0.65" W x 0.16" H (27.0mm x 16.5mm x 4.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 5.5V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 9.5A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 1.8V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.