BT0107-800A
BT0107-800A Lumimax Optoelectronic Technology
view?usp=drive_link
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: TRIAC 800V 1A TO-92
Packaging: Tube
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Logic - Sensitive Gate
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Hold (Ih) (Max): 5 mA|mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 7 mA|mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 12A @ 50Hz
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V
Supplier Device Package: TO-92
Current - On State (It (RMS)) (Max): 1 A
Voltage - Off State: 800 V
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIAC 800V 1A TO-92, Packaging: Tube, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Logic - Sensitive Gate, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Hold (Ih) (Max): 5 mA|mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 7 mA|mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 12A @ 50Hz, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.3 V, Supplier Device Package: TO-92, Current - On State (It (RMS)) (Max): 1 A, Voltage - Off State: 800 V.