Продукція > XTALTQ > BT0503CH3I106BN40
BT0503CH3I106BN40
BT0503CH3I106BN40 XTALTQ
BT0503C.pdf
Виробник: XTALTQ
Description: TCXO 5032-6PADS 40MHZ CMOS 3.3
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz