Продукція > XTALTQ > BT0503CH3I287BN40
BT0503CH3I287BN40
BT0503CH3I287BN40 XTALTQ
BT0503C.pdf
Виробник: XTALTQ
Description: TCXO 5032 6PADS 40MHZ CMOS 3.3V
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±280ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCXO 5032 6PADS 40MHZ CMOS 3.3V, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.205" L x 0.134" W (5.20mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±280ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.