Продукція > XTALTQ > BT0507BH3I106DN20
BT0507BH3I106DN20
BT0507BH3I106DN20 XTALTQ
BT0507B.pdf
Виробник: XTALTQ
Description: TCXO 7050-10PADS 20MHZ CMOS 3.
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Frequency: 20 MHz