Продукція > XTALTQ > BT0507BH3U106BN40
BT0507BH3U106BN40
BT0507BH3U106BN40 XTALTQ
Виробник: XTALTQ
Description: TCXO 7050 10PADS 40MHZ CMOS 3.3V
Packaging: Strip
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm)
Type: TCXO
Operating Temperature: -55°C ~ 95°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 15mA
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TCXO 7050 10PADS 40MHZ CMOS 3.3V, Packaging: Strip, Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.280" L x 0.197" W (7.10mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Type: TCXO, Operating Temperature: -55°C ~ 95°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 15mA, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Crystal.