Продукція > XTALTQ > BT0914AS3I106EN100
BT0914AS3I106EN100
BT0914AS3I106EN100 XTALTQ
BT0914A.pdf
Виробник: XTALTQ
Description: XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ SNWV
Packaging: Strip
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.577" L x 0.368" W (14.65mm x 9.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±1ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 45mA
Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ SNWV, Packaging: Strip, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.577" L x 0.368" W (14.65mm x 9.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±1ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 45mA, Height - Seated (Max): 0.248" (6.30mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.