BT1225-600EI
BT1225-600EI Lumimax Optoelectronic Technology
view?usp=drive_link
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: TRIAC 600V 12A TO-220E-3(Ins)
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220E-3
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Standard
Configuration: Single
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Current - Hold (Ih) (Max): 20 mA|mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 25 mA|mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 120A @ 50Hz
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.5 V
Supplier Device Package: TO-220E-3
Current - On State (It (RMS)) (Max): 12 A
Voltage - Off State: 600 V
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIAC 600V 12A TO-220E-3(Ins), Packaging: Tube, Package / Case: TO-220E-3, Mounting Type: Through Hole, Triac Type: Standard, Configuration: Single, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Current - Hold (Ih) (Max): 20 mA|mA, Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 25 mA|mA, Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 120A @ 50Hz, Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.5 V, Supplier Device Package: TO-220E-3, Current - On State (It (RMS)) (Max): 12 A, Voltage - Off State: 600 V.