Продукція > LGE > BT131-600 LGE
BT131-600 LGE
BT131-600 LGE
TR001bt131-600LGE_LGE_0001.pdf
Виробник: LGE
Код виробника: BT131-600 RoHS Triac; It=1A; Vdrm=600V; Igt=7mA Substitute: BT131-600,116; BT131-600,412; BT131-600/DG,116; Triacs
кількість в упаковці: 2000 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BT131-600 LGE LGE
Код виробника: BT131-600 RoHS Triac; It=1A; Vdrm=600V; Igt=7mA Substitute: BT131-600,116; BT131-600,412; BT131-600/DG,116; Triacs, кількість в упаковці: 2000 шт.
Інші пропозиції BT131-600 LGE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BT131-600 LGE TR001bt131-600LGE_LGE_0001.pdf Triac; It=1A; Vdrm=600V; Igt=7mA Substitute: BT131-600,116; BT131-600,412; BT131-600/DG,116; Triacs