Продукція > LGE > BT134-600D LGE
BT134-600D LGE
BT134-600D LGE
TR004bt134-600d_c_0001.pdf
Виробник: LGE
Код виробника: BT134-600D RoHS Triac; It=4A; Vdrm=600V; Igt=10mA BT134-600D,127; Triacs
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BT134-600D LGE LGE
Код виробника: BT134-600D RoHS Triac; It=4A; Vdrm=600V; Igt=10mA BT134-600D,127; Triacs, кількість в упаковці: 500 шт.