Продукція > WEIDA > BT134-600D TO126 WEIDA
BT134-600D TO126 WEIDA
BT134-600D TO126 WEIDA
TR004bt134-600d_WEI_WEIDA_0001.pdf
Виробник: WEIDA
Код виробника: BT134-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Equivalent: BT134-600D,127; Triacs
кількість в упаковці: 400 шт
на замовлення 300 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BT134-600D TO126 WEIDA WEIDA
Код виробника: BT134-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Equivalent: BT134-600D,127; Triacs, кількість в упаковці: 400 шт.