Продукція > LGE > BT134-600E LGE
BT134-600E LGE
BT134-600E LGE
Виробник: LGE
Код виробника: BT134-600E RoHS It=4,0A; Vdrm=600V; Igt=10mA Substitute: BT134-600E,127; BT134-600E-LGE; Triacs
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 150 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BT134-600E LGE LGE
Код виробника: BT134-600E RoHS It=4,0A; Vdrm=600V; Igt=10mA Substitute: BT134-600E,127; BT134-600E-LGE; Triacs, кількість в упаковці: 200 шт.
Інші пропозиції BT134-600E LGE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BT134-600E LGE It=4,0A; Vdrm=600V; Igt=10mA Substitute: BT134-600E,127; BT134-600E-LGE; Triacs