BT134-800D LUGUANG ELECTRONIC
Виробник: LUGUANG ELECTRONIC
Category: Triacs
Description: Triac; 800V; 4A; TO126; Igt: 5mA; Ufmax: 1.7V
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.8kV
Max. load current: 4A
Case: TO126
Gate current: 5mA
Mounting: THT
Kind of package: bulk
Max. forward voltage: 1.7V
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 800V; 4A; TO126; Igt: 5mA; Ufmax: 1.7V, Type of thyristor: triac, Max. off-state voltage: 0.8kV, Max. load current: 4A, Case: TO126, Gate current: 5mA, Mounting: THT, Kind of package: bulk, Max. forward voltage: 1.7V.