BT134D-800E LUGUANG ELECTRONIC
Виробник: LUGUANG ELECTRONIC
Category: Triacs
Description: Triac; 800V; 4A; SOT223; Igt: 10mA; Ufmax: 1.7V
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.8kV
Max. load current: 4A
Case: SOT223
Gate current: 10mA
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Max. forward voltage: 1.7V
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 800V; 4A; SOT223; Igt: 10mA; Ufmax: 1.7V, Type of thyristor: triac, Max. off-state voltage: 0.8kV, Max. load current: 4A, Case: SOT223, Gate current: 10mA, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Max. forward voltage: 1.7V.