BT136-600D JSMICRO
BT136-600D JSMICRO JSMicro Semiconductor
TR004bt136-600d_JSM_JSMICRO_0001.pdf
Виробник: JSMicro Semiconductor
Код виробника: BT136-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Equivalent: BT136-600D,127; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 148 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: BT136-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Equivalent: BT136-600D,127; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.