Продукція > OTOMO > BT136-600D OTOMO
BT136-600D OTOMO
BT136-600D OTOMO
TR004bt136-600d_OTO_OTOMO_0001.pdf
Виробник: OTOMO
Код виробника: BT136-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Equivalent: BT136-600D,127; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BT136-600D OTOMO OTOMO
Код виробника: BT136-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Equivalent: BT136-600D,127; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.