Продукція > SIRECTIFIER > BT136-600D SIRECTIFIER
BT136-600D SIRECTIFIER
BT136-600D SIRECTIFIER
Виробник: SIRECTIFIER
Код виробника: BT136-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Equivalent: BT136-600D,127; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BT136-600D SIRECTIFIER SIRECTIFIER
Код виробника: BT136-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Equivalent: BT136-600D,127; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.