Продукція > WEIDA > BT136-600D WEIDA
BT136-600D WEIDA
BT136-600D WEIDA
TR004bt136-600d_WEI_WEIDA_0001.pdf
Виробник: WEIDA
Код виробника: BT136-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Equivalent: BT136-600D,127; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BT136-600D WEIDA WEIDA
Код виробника: BT136-600D RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=5mA; Equivalent: BT136-600D,127; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.