Продукція > WXDH > BT136-600E DONGHAI
BT136-600E DONGHAI
BT136-600E DONGHAI WXDH
TR004bt136-600e_DH_0001.pdf
Виробник: WXDH
Код виробника: BT136-600E RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Equivalent: BT136-600E,127; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 85 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: BT136-600E RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Equivalent: BT136-600E,127; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.