Продукція > WEIDA > BT136-600E WEIDA
BT136-600E WEIDA
BT136-600E WEIDA
TR004bt136-600e_WEI_WEIDA_0001.pdf
Виробник: WEIDA
Код виробника: BT136-600E RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Equivalent: BT136-600E,127; Triacs
Написати відгук
Технічний опис BT136-600E WEIDA WEIDA
Код виробника: BT136-600E RoHS It=4A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Equivalent: BT136-600E,127; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.